6/16/2019 1:01:23 AM | یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
خدمت-وظیفه
صفر تا صد

پایگاه اطلاع رسانی سرباز‌ماهر گزارش می‌دهد:

صفر تا صد مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه (سربازان)

سربازان به عنوان یک جامعه وسیع، یک ثروت عظیم و نیروی انسانی جوان برای کشور محسوب می گردد. این امتیازات فرصتی است تا بتوان در سایر حوزه ها از قبیل آموزش، فرهنگ سازی، ایجاد شغل و به طور کلی بسترسازی برای پیشرفت همه جانبه کشور از آن استفاده کرد. طرح «سرباز ماهر» و «قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه» برای تحقق این امر تشکیل شده است.

ادامه مطلب

سربازی

اشتغال افراد بدون کارت پایان خدمت برای کارفرما جرم است

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: هر کارفرما که افراد فاقد کارت پایان خدمت یا معاف از خدمت را به‌کار بگیرید در صورت مشخص شدن جریمه و به دادگاه معرفی می‌شود.

ادامه مطلب

سربازی

جزئیات جدید سربازی و مشمولان تشریح شد

معاون وظیفه عمومی فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمانشاه به تشریح جزئیات مربوط به خدمت مقدس سربازی و شرایط مشمولان پرداخت.

ادامه مطلب

دانشگاه اراک

دانشگاه اراک در قالب امریه سربازی بخشی از نیروی انسانی خود را تامین می‌کند

فارغ‌التحصیلان دانشگاهی برای سپری کردن دوران سربازی خود می‌توانند در قالب امریه سربازی در دانشگاه اراک مشغول به کار شوند.

ادامه مطلب

کره شمالی

سرباز ماهر گزارش می‎دهد:

نگاهی به خدمت سربازی در کره شمالی

خدمت نظام وظیفه در کره شمالى اجبارى است و ارتش، نیروهاى موردنیاز خود را از طریق سربازگیرى تأمین می کند. نظام وظیفه، قبل از جنگ کره آغاز شد که به گسترش ارتش خلق انجامید. نظام وظیفه در کره شمالى با نام نویسى آغاز می شود. نام نویسى براى خدمت در سن ۱۴ سالگى انجام می شود و دو مرحله آزمایش هاى فیزیکى نیز در سن ۱۵ یا ۱۶ سالگى صورت می گیرد.

ادامه مطلب

 خدمت سربازی

جزئیات انجام وظیفه عمومی به عنوان سرباز تعاون و سرباز مربی

رئیس اداره منابع انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح از جذب سرباز تعاون و سرباز مربی گفت.

ادامه مطلب

سربازی

متولی حقوق و مزایای «سرباز امریه‌ها» کیست؟

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح، چگونگی پرداخت حقوق، بیمه و مزایا به سرباز امریه‌ها را تشریح کرد.

ادامه مطلب

امریه

جهاد دانشگاهی واحددانشگاه علامه طباطبایی سرباز امریه جذب می‌کند

جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی از بین فارغ‌التحصیلان مقاطع فوق لیسانس و بالاتر در رشته‌های مدیریت و علوم اجتماعی سرباز امریه می‌پذیرد.

ادامه مطلب

تقوی

شرایط بخشش غیبت اولیه سربازان حین خدمت چیست؟

معاون اجتماعی و نشر ارزش های ایثار سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولان غایبی که به خدمت سربازی اعزام می‌شوند، درصورتی که در سوابق خدمتی آنان حسن خلق، جدیت و … توسط فرماندهان تایید شود، دو سوم اضافه خدمت آنان بخشیده می‌شود.

ادامه مطلب

ثابتی

در گفت و گو با سرباز ماهر مطرح شد:

در آینده نزدیک سربازان می‎توانند خودشان محل خدمتی خود را تعین کنند.

در حال حاضر ۳۴ مشوق در حال حاضر توسط این کمیته مصوب شده است. از این ۳۴ مشوق تعداد ۸ مشوق برای قبل از خدمت ۱۴ مشوق در حین خدمت و مابقی برای بعد از خدمت در نظر گرفته شده است. زمانی که شخص قبل از خدمت اگر مهاراتی را که جزو سبد مهارتی مورد نظر باشد که در سامانه سرباز ماهر قرار گرفته است را کسب کرده باشد، متناسب با این مهارت از یک امتیاز برخوردار می‎شود. امتیازاتی نظیر اینکه شخص بتواند قبل از خدمت شهر محل خدمت، یکان محل خدمت را خودش انتخاب کند.

ادامه مطلب