4/24/2019 3:08:47 PM | چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
آرشیو اخبار
صفر تا صد

پایگاه اطلاع رسانی سرباز‌ماهر گزارش می‌دهد:

صفر تا صد مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه (سربازان)

سربازان به عنوان یک جامعه وسیع، یک ثروت عظیم و نیروی انسانی جوان برای کشور محسوب می گردد. این امتیازات فرصتی است تا بتوان در سایر حوزه ها از قبیل آموزش، فرهنگ سازی، ایجاد شغل و به طور کلی بسترسازی برای پیشرفت همه جانبه کشور از آن استفاده کرد. طرح «سرباز ماهر» و «قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه» برای تحقق این امر تشکیل شده است.

ادامه مطلب

یسبر

در دومین نشست مهارت استانی مهارت آموزی کارکنان وظیفه

سردار فرحی: ۲۰۰ هزار سرباز تا پایان سال جاری مهارت می‌بینند

دومین نشست استانی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه با حضور دستگاه‌های لشکری و کشوری در شهرک امام خمینی(ره) شهر تهران برگزار شد.

ادامه مطلب

سربازی

مشمولان سربازی که از دانشگاه انصراف داده‌اند چگونه ادامه تحصیل دهند؟

ادامه تحصیل مشمولان سربازی که از دانشگاه انصراف داده‌اند شرایطی دارد که در این گزارش از آن‌ها مطلع شوید.

ادامه مطلب

س

سربازان وظیفه انتظامی مهاباد به کلاس‌های مهارت آموزی می‌روند

فرمانده نیروی انتظامی مهاباد از اجرای طرح مهارت آموزی سربازان وظیفه انتظامی مهاباد با هدف توانمند شدن سربازان و رفع مشکل بیکاری خبر داد.

ادامه مطلب

دانش بنیان

انواع تسهیلات نظام وظیفه تخصصی به چه صورت است؟ / بخش اول

در مطلب زیر به بررسی تسهیلات سربازی اعضای کلیدی فعال در شرکتهای دانش بنیان و فناور می پردازیم و به سوالات مطرح شده در باره تسهیلات نظام وظیفه تخصصی مطالبی عنوان می شود.

ادامه مطلب

سردار محسن فتحی زاده

جزییات نحوه انتخاب سربازان برگزیده در «جشنواره جوان سرباز»

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا جزییات برگزاری جشنواره جوان سرباز و شرایط انتخاب سربازان برگزیده را تشریح کرد.

ادامه مطلب

محمدی

همه سربازها برای فداکاری سر از پا نمی‌شناسند

لحظه تحویل سال در کنار مزار محمد طاها شهید حادثه ترور اهواز نمی‌توانستم قبول کنم که سه کودک بیگناه کشته شوند و من به فکر نجات خودم باشم. بعد از نجات خواهر محمد طاها با تعدادی از بچه‌های ارتش مادر آنها را به آمبولانس منتقل کردیم.

ادامه مطلب

رحیم صفوی

سرلشکر صفوی مطرح کرد:

نیروهای وظیفه جزو مولفه‌های قدرت ملی در حوزه علمی فرهنگی و امنیتی محسوب می‌شوند

سرلشکر سیدیحیی رحیم صفوی با بیان اینکه نیروهای وظیفه جزو مولفه‌های قدرت ملی در حوزه علمی فرهنگی و امنیتی محسوب می‌شوند، گفت: اگر در نیروهای مسلح بتوانیم برای سربازان کار تعریف کنیم و خوب مهارت‌آموزی داشته باشیم می‌توانیم از این ظرفیت عظیم استفاده کنیم.

ادامه مطلب

کمالی

سردار کمالی:

ستاد کل گذشته از وظیفه دفاع و حفظ تمامیت ارضی کشور، به معضل اشتغال ورود کرده است/ امیدواریم سال آینده آماری از جذب سربازان به بازار کار ارائه کنیم

رئیس اداره سرباز معاونت انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در تشریح طرح "سربازماهر" که در راستای مهارت آموزی به سربازان وظیفه راه اندازی شده گفت: رویکرد ستاد کل این است که گذشته از وظیفه دفاع از امنیت و حفظ تمامیت ارضی کشور، به معضل اشتغال هم ورود کند.لذا امیدواریم سال آینده آماری از جذب سربازان به بازار کار ارائه کنیم.

ادامه مطلب

سربازی

سربازی؛ رویش انقلابی و روحیه فداکاری

سرباز است. سر بازی که قرار بوده پیشگام و پیش‌قدمِ خلق و خلایق بایستد و سپرِ بلا شود. بلایایی نه لزوماً از جنس گلوله‌های آتشین دشمن، بلکه نشاءت گرفته از میادینِ کثیرِ نبردهایِ بی‌امان. مهم، درک موقعیتِ امروزی است. فهمِ جایی که سرباز برای ایستادن و سربازی می‌کند. انتخاب می‌کند تا ایستادنش نشانه‌ای برای پافشاری بر آرمان‌هایش باشد. انتخاب می‌کند تا خستگیِ سالیان پشت سر را از چشم‌وچراغ هم‌رزمان بتاراند.

ادامه مطلب