5/24/2019 1:24:26 PM | جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۵:۳۱
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح مطرح کرد؛
آموزش مهارت آموزی به ۳۰۰ هزار سرباز وظیفه در ۲ سال گذشته
سردار کمالی گفت: در ۲ سال گذشته حدود ۳۰۰ هزار نفر آموزش‌های مهارت آموزی تخصصی دیده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر؛ رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: ما در بحث هایی که مطرح می کنیم اولویت اول‌مان همیشه بحث دفاعی و امنیتی هست و مهارت آموزی به عنوان استفاده بهینه از اوقات فراغت می‌باشد.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح افزود: سربازان در یگان هایی که هستند علاوه بر انجام ماموریت ها، در اوقات فراغت خود مهارت آموزی را انجام می‌دهند.

وی با بیان این که از سال ۸۲ مقرراتی را برای استفاده بهینه از اوقات فراغت کارکنان وظیفه داشتیم، گفت: در آن زمان برنامه‌ریزی ما در حد ۲۵ تا ۳۰ هزار نفر در سال بود.

سردار کمالی بیان کرد: در حال حاضر با توجه به مشکلی که در بازار کار وجود دارد و وقتی که جوانان در سربازی دارند، برنامه‌ریزی شد که با شتاب بیشتری این موضوع ادامه پیدا کند و در ۲ سال گذشته حدود ۳۰۰ هزار نفر آموزش های مهارت آموزی تخصصی دیده‌اند.

این مقام ارشد نظامی تصریح کرد: حدود ۲۰۰ هزار نفر هم آموزش‌های عمومی دیدند و برای سال آینده برنامه‌ریزی ما برای ۲۴۰ هزار نفر است.

وی افزود: امیدواریم با همکاری سازمان هلال احمر، وزارت ورزش و جوانان، سازمان عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح و...به جز آموزش‌های عمومی، آموزش هایی هم در رابطه با موضوعات فرهنگی و هنری صورت گیرد.

 


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=1006

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha