5/24/2019 1:52:29 PM | جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲:۵۵
تخفیف ۷۰ درصدی در صدور کارت معافیت
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت : در سال ۹۷ برای ۸۷۴ مددجوی مشمول خدمت سربازی که به مدت حداقل هشت سال از خدمت غایب بوده اند تخفیف ۷۰ درصدی در صدور کارت معافیت اعمال شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر؛ کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت : کمیته امداد در آخرین روز‌های سال گذشته فراخوان اعمال تخفیف برای مددجویان غایب از خدمت سربازی صادر کرده است.

وی با بیان اینکه این تخفیف برای مددجویان طی تعامل و رایزنی کمیته امداد با سازمان نظام وظیفه لحاظ شده، گفت : با اعلام این فراخوان برای ۸۷۴ مددجوی کرمانشاهی که حداقل هشت سال از خدمت سربازی غایب بوده اند معافیت ۷۰ درصدی اعمال شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه افزود: هم اکنون برای تمامی این مددجویان کارت معافیت صادر شده است.

کیومرث رحمتی پور با اشاره به اینکه این نهاد همواره برای مددجویان مشمول خدمت سربازی خدماتی نظیر معافیت، انتقال و کاهش مدت خدمت ارائه می‌کند، بیان کرد: براساس قانون یکی از پسران زنان سرپرست خانوار و تنها فرزند پسر خانوار‌های مددجویی که دارای سه خواهر باشند از خدمت سربازی معاف می‌شوند.

وی تصریح کرد: در کنار این مددجویان غایب از خدمت، ۶۳ مددجو دیگر در استان کرمانشاه طی سال گذشته از خدمت سربازی معاف شده اند.

رحمتی پور بیان کرد: همچنین در این مدت ۳۸۷ مددجو در استان نیز به نزدیکترین یگان خدمتی به محل سکونت انتقال و یا از تسهیلات کاهش تعرفه صدور کارت سربازی بهره‌مند شده اند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه عنوان کرد: فرزندان پسر خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد به منظور ایجاد فرصت‌های شغلی و درآمدزایی پایدار برای خانواده از خدمات معافیت، کاهش تعرفه و انتقال محل خدمت برخوردار می‌شوند .


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=1014

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha