7/19/2019 1:46:27 AM | جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹:۲۰
معاف از رزم‌ها چه درجه‌ای می‌گیرند؟
درباره درجه‌ای که به افراد معاف از رزم تعلق می‌گیرد، بیشتر بدانید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر؛ برخی از سربازان خدمت وظیفه عمومی با مدرک لیسانس که تحت پوشش کمیته امداد می‌باشند و حقوقشان افزایش پیدا نکرده، درباره افزایش حقوق خود سوالاتی دارند که در این گزارش پاسخ خواهیم داد.

بر اساس قوانین؛ این دسته از سربازان که تحت پوشش کمیته امداد می‌باشند، باید موضوع خود را از کمیته امداد مرکزی پیگیری کنند.

همچنین؛ بسیاری از سربازان معاف از رزم که دارای مدرک لیسانس می‌باشند، درباره درجه‌ای که قرار است به آن‌ها تعلق گیرد سوالاتی دارند که بهتر است بدانند: درجه براساس نیاز یگان است و به معاف از رزم پایین‌ترین درجه هر سطح را میدهند.

گفتنی است؛ برخی از مشمولان خدمت وظیفه عمومی نیز درباره سقف کسری خدمت طرح شهید علم الهدی سوال دارند که بهتر است بدانند: مطابق قوانین موجود در ارتباط با سربازی و خدمت وظیفه عمومی، افرادی که در طرح شهید علم الهدی بوده‌اند، سالی سه ماه می‌توانند کسری خدمت دریافت کنند که سقف این طرح ۱۹ ماه می‌باشد.خلیل همایی مشاور استاندار در امور امنیتی و انتظامی استاندار کرمان در آئین تحلیف و پایان دوره فراگیران مرکز آموزش شهید باهنر گفت: زحمات و تلاش‌های مجموعه کادر آموزش این مرکز به سبب تعلیمات خوبی که به سربازان داده اند و برنامه خوبی که اجرا شد جای قدردانی دارد.

خلیل همایی افزود: برای من حضور در هر مراسمی که نشانی از سربازی باشد افتخار و خاطره‌ای ماندگار است چراکه لباس و نشان سربازی را افتخار می‌دانم.

 مشاور استاندار در امور امنیتی و انتظامی استان کرمان افزود: از زمستان۵۷ که اولین بار بعد انقلاب آموزش می‌دیدیم و بعد هم در زمان جنگ آموزش‌هایی برایمان تکرار شد همواره تداوم ایثارگری‌های نیرو‌های مسلح را شاهد بودیم که در سایه آن ۴۰ سال است از کشور‌های قدرتمند جهان می‌باشیم.

وی اظهار داشت: بدون شک این امنیت زبانزد در عرصه داخلی و بین المللی مدیون تلاش‌های قوای دفاعی و نیرو‌ها مسلح است که همه باید قدردان آنان باشیم.

روز خاطره انگیزی برای شماست و بدانید اگر جوانی و نوجوانی خود را در راه درست صرف کنیم میانسالی خوبی خواهیم داشت.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=1196

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha