7/19/2019 2:11:16 AM | جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۵:۵۲
مهلت استفاده از سهمیه امریه شرکت‌های دانش‌بنیان تعیین شد
متقاضیان سهمیه امریه از شرکت‌های دانش بنیان که اعزامی اول اردیبهشت ۹۸ هستند تا نیمه اسفند جاری فرصت دارند تا برگه اعزام خود را به مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش بنیان ارسال کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر؛ افراد متقاضی امریه در شرکت دانش‌بنیان پس از ثبت نام در سامانه سینا و کسب حداقل ۶۰ امتیاز، اطلاعات تکمیلی را در سامانه سرباز امریه ارسال کرده و در صورت تأیید مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان پس از دریافت برگ اعزام و طی دوره آموزشی برای ادامه خدمت از طریق معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به شرکت دانش‌بنیان که در آن فعال بوده‌اند، معرفی می‌شوند.

کسری فرزند (سه ماه) مورد پذیرش قطعی خواهد بود و سایر کسری‌ها در صورت تأیید شرکت و معاونت علمی به آجا (ارتش جمهوری اسلامی) ارائه شده و در صورت پذیرش این ارگان نظامی قابل استفاده خواهد بود.

حقوق و مزایای این افراد منطبق بر ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح و برابر با سایر کسانی است که در حال انجام خدمت نظام وظیفه هستند که توسط شرکت متقاضی استفاده از نیروی امریه پرداخت خواهد شد.

افراد متقاضی طرح امریه به هیچ عنوان نباید در برگ اعزام خود دارای غیبت باشند و حداقل سه ماه پیش از اعزام، درخواست خود را در سامانه سینا ثبت کنند.

فرد متقاضی باید اطلاعات خود و شرکت متبوع خود را در سامانه Sina.bmn.ir ثبت و به‌صورت الکترونیکی مراحل آن را پیگیری کند.

 


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=823

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha