7/19/2019 2:20:31 AM | جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸:۵۰
توسط سازمان فنی و حرفه ای صورت گرفت:
طرح توانمندسازی سربازان وظیفه در سال ۹۸ در استان بوشهر
طرح توانمندسازی سربازان نیروهای مسلح در اجرای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و باهدف توسعه فرهنگ مهارت‌آموزی و ایجاد اشتغال پایدار در سال ۹۸ بصورت ویژه در دستور کار آموزش فنی و حرفه ای قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر؛ عباس حقیقی افزود: ارایه آموزش های مهارتی به سربازان در پادگان های محل خدمت فرصت خوبی برای توانمندسازی آنان است.

وی مهارت را پایه و اساس اشتغال دانست و اظهار داشت: سربازان با فراگیری مهارت های لازم پس از دوران خدمت به بازار کار ورود و دغدغه بیکاری نخواهند داشت.

حقیقی اظهار کرد: توانمندسازی در جهت ایجاد اشتغال و استفاده بهینه از اوقات فراغت خدمت سربازی از اصلی‌ترین اهداف ارایه آموزش های مهارتی در پادگان های نظامی است.

سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه تصریح کرد : آموزش های فنی و حرفه ای راهکاری مناسب برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و رونق تولید، ایجاد اشتغال پایدار و تولید محصولات و خدمات داخلی است لذا توسعه این آموزشها بستر ساز اشتغال پایدار خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: به منظور توانمندسازی سربازان در دوره خدمت و کسب شرایط اشتغال و کاهش دغدغه آنان برای ورود به بازار کار پس از اتمام دوره سربازی، آموزش‌های مهارتی با همکاری نیروهای مسلح شهرستان به صورت گسترده در سال 98 ارائه می‌شود.

شایان ذکر است در این مراسم از زحمات مجموعه آموزش فنی و حرفه ای گناوه به پاس ارایه آموزش های مهارتی در سال 97 به پرسنل کادر و وظیفه فرماندهی دریابانی شهرستان با اهداء لوح سپاس از طرف فرماندهی دریابانی تقدیر شد.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=906

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha