7/19/2019 2:27:30 AM | جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵:۵۲
«ناجا» میزبان جشنواره سرباز در۲۸ فروردین
دبیر جشنواره سرباز گفت: جشنواره سرباز با شرکت سربازان منتخب و نمونه نیروهای مسلح ارتش، سپاه و وزارت دفاع به میزبانی نیروی انتظامی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر؛ سردار علیرضا تقوایی معاون هماهنگ کننده نیروی انسانی ناجا و دبیر جشنواره سرباز درباره جزئیات برگزاری جشنواره سرباز اظهار داشت: جشنواره سرباز 26 و 28 فروردین ماه برگزار می‌شود.

 دبیر جشنواره سرباز تصریح کرد: 26 فروردین سربازان برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل به مرقد مطهر می روند و 28 فروردین نیز جشنواره نهایی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه جشنواره امسال مکمل جشنواره سال گذشته است، ادامه داد: جشنواره سرباز با شرکت سربازان منتخب و نمونه نیروهای مسلح ارتش، سپاه و وزارت دفاع به میزبانی نیروی انتظامی برگزار می شود.

دبیر جشنواره سرباز به اهداف برگزاری این جشنواره اشاره کرد و گفت: تکریم، تجلیل، ارتقای نشاط و هویت بخشی به سربازان، ارتقای رفتاری فرماندهان و مسؤولان نسبت به سربازان و تقویت اعتماد به نفس و خودباوری در سربازان از جمله اهداف برگزاری جشنواره سرباز است.

سردار تقوایی همچنین عنوان کرد: تقویت نگرش، الگوسازی برای جوانان، زمینه سازی برای بروز خلاقیت، شناسایی جوانان مستعد و توانمند نیز از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

معاون هماهنگ کننده نیروی انسانی ناجا خاطرنشان کرد: هیأت داوران، از یک جامعه سرباز که در موضوعات مختلف در حوزه های علمی، ورزشی، فرهنگی و ... توانمند هستند، سربازان نمونه را انتخاب می‌کنند.

 


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=911

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha