7/19/2019 2:37:31 AM | جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹:۴۳
سربازان حافظان امنیت، آرامش و تمامیت ارضی کشور هستند
معاون هماهنگ‌کننده ناجا با اشاره به برگزاری جشنواره جوان سرباز گفت: امروز نقش برجسته سربازان وظیفه نیروهای مسلح در تأمین امنیت، آرامش، دفاع از تمامیت ارضی، جان، مال و ناموس کشور برهیچ کسی پوشیده نیست.

به گزارش پایگاه خبری سرباز ماهر؛ سردار محسن فتحی‌زاده امروز در آیین تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل در حرم مطهر امام خمینی(ره) با اشاره به امنیت و آرامش کشور اظهار داشت: جوانان امروز مانند جوانان 8 سال دفاع مقدس و جوانان مدافع حرم در راه حفظ آرمان‌های امام راحل(ره) ایستاده‌اند و در شرایط فعلی نقش تأثیرگذار سربازان وظیفه نیروهای مسلح در تأمین امنیت، آرامش، دفاع از تمامیت ارضی، جان، مال و ناموس کشور بر هیچ کسی پوشیده نیست.

وی همچنین بیان کرد: امروز بنیه دفاعی کشور ما متکی به نیروی جوانان است که در دوران سربازی گام‌های موثری در راه حفظ امنیت کشور برمی‌دارند.

معاون هماهنگ‌کننده ناجا ادامه داد: نقش نیروهای مسلح در تأمین آرامش و امنیت بر کسی پوشیده نیست و در این زمینه نقش سربازان نیز قابل توجه است از این‌رو آمادگی، اقتدار، قدرت نظامی و قدرت رزم ما به واسطه آمادگی سربازان و جوانان کشور است.

فتحی‌زاده در ادامه بیان کرد: امروز سربازان وظیفه نیروهای مسلح به نمایندگی از همه سربازان وظیفه کشور در حرم امام خمینی(ره) گردهم جمع شده‌اند تا ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام راحل به ایشان بگویند که جوانان برومند ایران اسلامی امروز نیز مانند گذشته پای اهداف بلند انقلاب تا پای جان استوار خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه نیروهای مسلح علاوه بر مسائل نظام در سایر حوادث و بلایایی طبیعی نیز در کنار مردم هستند گفت: سربازان وظیفه نیروهای مسلح و جوانان کشور در کنار مردم سیل‌زده در استان‌های شمالی و جنوبی کشور قرار گرفته و اقدام به کمک‌رسانی می‌کنند.

معاون هماهنگ‌کننده ناجا عنوان کرد: سربازان مظهر نیرو، قدرت، زیبایی و نشاط و لبریز از عشق و امید هستند و دوران خدمت سربازی فرصت مناسبی برای شکوفایی استعدادها، کارآمدی‌ها، بصیرت‌افزایی و ارتقای کارایی و کارآمدی جوانان است.

فتحی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: جشنواره جوان سرباز همه ساله به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) در میان نیروهای وظیفه کشور برگزار می‌شود که این جشنواره فرصت مناسبی برای توجه به ارزش‌ها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های سربازان وظیفه در نیروهای مسلح است.


لینک کوتاه :http://sarbazmaher.ir/p=922

دیدگاه ها و نظرات

دید گاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر در وب منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد

captcha